Хто керуватиме Рівненським обласним центром громадського здоров’я

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
22.08.2018  09:06

Хто керуватиме Рівненським обласним центром громадського здоров’я

21 серпня, відбулося засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних закладів здоров’я під головуванням Валерія Редька.Члени комісії розглянули заяви претендентів на посаду головного лікаря КЗ «Обласний центр громадського здоров’я».
Так, заяву і необхідні документи подав лише один кандидат – Олена Гандзюк, яка нині виконує обов’язки головного лікаря Центру. Комісія заслухала конкурсну пропозицію претендента на посаду.
В своєму виступі Олена Гандзюк розповіла про потребу функціонування даного Центру, а також озвучила пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності.


Відтак, за результатами голосування члени Комісії одноголосно обрали Олену Гандзюк переможцем конкурсу.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», призначення Олени Гандзюк на посаду відбудеться за результатами розгляду сесії 7 вересня. Після чого голова обласної ради має підписати з нею контракт на наступні 3 або 5 років (рекомендації Комісії – 5 років).

 

 

 

 

 

Виктория Красуцкая

, , , , переглядів: 935

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *