Хто став кандидатом на міського голову Рівного від партії “Сила і честь”

Щасливе
23.09.2020  13:25

Хто став кандидатом на міського голову Рівного від партії “Сила і честь”

22 вересня відбулася конференція Рівненської обласної організації партії “Сила і Честь”. Під час конференції було висунуто кандидатів на міських голів, кандидатів у депутати до міських, районних, сільських, селищних рад.

Одноголосно учасниками конференції було підтримано на посаду міського голови Рівного депутата Рівнеради Олексія МУЛЯРЕНКА. Також саме він очолив список партії на виборах до Рівненської міської ради.

  • До нашої команди увійшли люди честі – відомі у Рівному лікарі та медики, освітяни, митці, правозахисники, підприємці, досвідчені управлінці, громадські діячі та ін. Це професіонали, що мають успішний управлінський досвід в різних сферах і не бояться взяти на себе відповідальність за розвиток Рівного, – зауважив Олексій МУЛЯРЕНКО. – А підвищення якості життя кожного рівнянина є одним із головних наших пріоритетів. Нами розроблено чітку програму дій та низку першочергових кроків, які необхідно здійснити аби цього досягти. Ми щиро вдячні кожному, хто підтримує нас. Гарантую, що не підведемо!
, , , переглядів: 37

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *