Хто з рівнян має платити земельний податок

Щасливе
02.03.2024  15:00

Сплата земельного податку є важливою складовою фінансування місцевих бюджетів та забезпечення функціонування інфраструктури, послуг і програм на рівні місцевої громади.

Управління ДПС у Рівненській області наголошує, що відповідно до законодавства України, плата за землю є обов’язковим платежем у складі податку на майно, що може бути сплачена у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Громада з Рівненщини передала авто на ЗСУ

Земельний податок є обов’язковим для власників земельних ділянок, земельних часток (паїв) та постійних землекористувачів згідно з Податковим кодексом України.

Власниками земельних ділянок можуть бути як юридичні, так і фізичні особи, які мають право власності на землю відповідно до закону. Також сюди входять територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності.

Згідно з Податковим кодексом України, землекористувачами вважаються юридичні та фізичні особи, які користуються земельними ділянками державної та комунальної власності на умовах постійного користування або оренди.

Таким чином, платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, які користуються земельними ділянками на правах постійного користування згідно з встановленими нормами Податкового кодексу України.

Солдат із Сарн врятував земляка з Вараша від обстрілів на Бахмутському напрямку

Земельний податок відіграє важливу роль у забезпеченні економічного розвитку та соціального благополуччя місцевих громад.

переглядів: 65


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *