Солдат із Сарн врятував земляка з Вараша від обстрілів на Бахмутському напрямку

квиток на автобус
Щасливе
10.01.2024  20:30

Володимир Сосюк, військовий з Рівненщини, евакуював свого земляка із Вараша під час обстрілів на Бахмутському напрямку. Цією історію поділився з громадськістю заступник очільника Рівненської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Подолін.

Володимир Сосюк, який виконував завдання з налагодження зв’язку на передових позиціях, вирішив уникнути щільного обстрілу лісопосадки, відмовившись від автомобіля та попросивши мотоцикл у командира. Під час повернення на позицію, він зустрів пораненого військовослужбовця з іншого підрозділу, який мав серйозну крововтрату.

“Тривав щільний обстріл лісопосадки. Через це авто вирішив не брати, а попросив у командира мотоцикл. Відновивши зв’язок, повертався на позицію і дорогою зустрів пораненого військовослужбовця з іншого підрозділу. У бійця була значна крововтрата, його необхідно було врятувати”, – розповів Сосюк.

Молодший сержант, попередивши медиків 60-го батальйону про пораненого, вирішив доставити його до них.

“Іншого виходу не було. Там немає своїх і чужих. Вже потім я дізнався, що поранений боєць – мій земляк. Українці допомагають один одному”, – підсумував військовий.

переглядів: 134


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *