Художник-патріот: Петро Ошурко віддає свої твори на благо музею РАЕС

Щасливе
01.03.2024  14:00

Майже десять років відвідувачі інформаційного центру Рівненської атомної електростанції (РАЕС) мали можливість насолоджуватися картинами відомого художника з Вараської громади Петра Ошурка. Ці твори, більшість з яких були створені з натури на мотиви рідного краю, розміщувалися у фоє музею, даруючи відвідувачам митців своєї творчості.

Про це повідомляють на Фейсбук сторінці Рівненської АЕС.

Петро Петрович Ошурко, мешканець села Стара Рафалівка та організатор багатьох персональних виставок, відомий досвідчений художник Поліського краю, відзначається не лише своїм талантом, але й патріотизмом до своєї країни. Під час повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Петро Ошурко взяв участь у захисті своєї держави, ставши борцем за свободу і незалежність. В ході виконання бойових завдань художник отримав поранення, яке зараз проходить реабілітацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський Верес приймає дітей Бахмутського ЦПТО на Авангарді

На відзнаку за співпрацю з інформаційним центром РАЕС та щирої підтримки, Петро Ошурко вирішив подарувати десять своїх картин музею РАЕС.

“Дякуємо місцевому митцю, Петру Петровичу, за передану красу навколишнього світу. Бажаємо наснаги, гармонії, добробуту та реалізації ідей. Нехай мир та Перемога України стане найкращим подарунком долі для справжнього патріота.” – йдеться у повідомленні.

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *