Хвороба виявилася сильнішою, – історія 45-річного Героя війни

квиток на автобус
Щасливе
26.12.2023  12:00

Днями Рівне провело в останню земну дорогу відданого сина України.

Він усе життя віддав захисту незалежності рідної країни — полковник Ігор Приходько.

Він не загинув у зоні бойових дій, але все життя віддав для служби та захисту Батьківщини. Його історія вартує того, щоб про неї знали усі…

Ігор Приходько народився 29 жовтня 1978 року у селі Рудка-Червинська Камінь-Каширського району на Волині. Усе своє життя він присвятив військовій справі. Спершу навчався у Києві, а за тим у Житомирі. Згодом доля привела його на службу у Рівне.

 

“Військова служба, армія, захист свого народу та країни — це був сенс його життя. Він практично увесь час проводив саме там — був відданий Збройним силам. Рано йшов і пізно повертався, постійно був на службі. На інші захоплення практично не мав часу,” – розповідає дружина нашого захисника Марія.

 

Перший бойовий досвід Ігор здобув під час антитерористичної операції. З перших днів у 2014 році ніс службу в місцях активних бойових дій. Дружина пригадує, що за перший рік чоловік лише раз приїхав у коротку відпустку, і знову повернувся у зону бойових дій.

 

“Потім він також періодично перебував там, аж поки не пішов на пенсію. Проте із початком повномасштабного вторгнення не вагався і хвилини. В перший день йому зателефонували й Ігор повернувся на службу. Це було його покликання — захищати свою країну,” – продовжує Марія.

 

Добрий та ласкавий чоловік, люблячий батько дворічного синочка не розповідав рідним про військові будні та всі ті жахи, які довелося побачити на самісінькому “нулі”. Він оберігав їх від цього. Так само рідко говорив і про самопочуття. Та у квітні здоров’я Ігоря різко погіршилося, тож довелося змінити однострій та лікарняні палати.

 

І хоч наш захисник прагнув уникати розмов про хворобу, вона, на жаль, виявилася сильнішою. 45-річний полковник Ігор Приходько помер у лікарні Рівного 22 грудня 2023 року…

 

переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *