Кому міська рада компенсуватиме заняття з плавання

Щасливе
21.03.2024  10:46

З 2024 року у Рівненській міській територіальній громаді запроваджено нову соціальну програму “Турбота”, яка передбачає відшкодування витрат, пов’язаних з оплатою відвідувань занять з плавання дітьми з інвалідністю. Цей крок надзвичайно важливий для дітей з особливими потребами, оскільки плавання сприяє їхньому фізичному та розвитку та здоров’ю.

Програма “Турбота” стала відповіддю на потреби дітей з інвалідністю та їхніх сімей. До цього моменту міський бюджет не передбачав компенсації вартості занять з плавання, але зараз ця можливість доступна завдяки ініціативі секретаря Рівненської міської ради, Віктора Шакирзяна.

“Діти з інвалідністю потребують нашої особливої уваги та підтримки. Відтепер батьки таких дітей можуть отримувати компенсацію вартості занять з плавання”, – зазначив Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради. “Дбати про дітей та підтримувати їх – наш пріоритет. Я впевнений, що ми повинні робити все можливе, щоб підтримати родини, які виховують дітей з інвалідністю”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові кадри на Рівненській АЕС готові до роботи

Зазначимо, що вартість одного заняття з плавання для часткового відшкодування витрат встановлена у 350 гривень, з можливістю до 20 занять на рік.

До слова, для отримання додаткової інформації та консультацій можна звернутися до Департаменту соціальної політики Рівнеради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб.21 або за телефоном 0671174155.

переглядів: 43


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *