Нові кадри на Рівненській АЕС готові до роботи

Щасливе
21.03.2024  09:00

На Рівненській АЕС відбулося заключне етап програми підготовки для нових працівників за курсом “Професія – енергетик”. Зараз до роботи готові 38 фахівців, які розподілені до 17 структурних підрозділів підприємства. Значна частина з них є випускниками професійно-технічного училища самої Рівненської АЕС.

Курс “Професія – енергетик” включає заняття з охорони праці, основ професійної діяльності в енергетичній галузі та практичне навчання із застосування первинних засобів пожежогасіння. На базі навчально-тренувального центру РАЕС новим працівникам надають інформацію про правила гігієни праці, основи ядерного законодавства України, принципи культури безпеки, правила фізичного захисту, ділового етикету та інші важливі аспекти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після позбавлення права керування ТЗ кому доведеться заново вчитися

Окрім теоретичного навчання, програма також включає екскурсії інформаційним центром РАЕС та зустріч із представниками Організації молоді Первинної профспілкової організації підприємства. Це дозволяє новим працівникам отримати повну картину роботи на підприємстві та ознайомитися з внутрішніми процесами.

переглядів: 64


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *