Після позбавлення права керування ТЗ кому доведеться заново вчитися

Щасливе
20.03.2024  17:00

Безпека на дорозі є дуже важливою, тому кермування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння є неприпустимим. Адже такий водій є небезпечним не тільки для пасажирів, а й пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Досить часто на дорогах патрульні поліцейські виявляють кермувальників напідпитку. Таких водіїв очікує покарання, у вигляді позбавлення права керування та вилучення посвідчення водія.

На Рівненщині створять 1400 нових робочих місць

«Після того, як термін позбавлення пройшов, громадянам потрібно повернути посвідчення водія. Особам, які позбавлені права на керування за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, водійське повертають. Однак після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду та складання теоретичного і практичного іспитів у сервісному центрі МВС. Якщо у кермувальника наявні дві або більше категорій, іспити складаються за вищою категорією, що зазначена в посвідченні водія», – розповів Віктор Залюбовський, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Вилучений документ зберігається у сервісному центрі МВС за місцем проживання особи.

Звертаємо увагу, що посвідчення видане вперше на 2 роки, не повертається. При вчиненні порушення за ст. 130 або/та ст. 124, такій особі необхідно поновити право керування транспортним засобом, пройшовши повторну підготовку в автошколі та скласти теоретичний та практичний іспити у сервісному центрі МВС. За умови успішної екзаменації, посвідчення водія знову видається на 2 роки.

Під час дії воєнного стану в Україні та впродовж 3 місяців з дня його скасування, повернення посвідчення водія здійснюється уповноваженим працівником будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця зберігання вилученого документа.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

, , , переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *