На Рівненщині створять 1400 нових робочих місць

Щасливе
18.03.2024  17:00

На території Рівненської області розпочнеться будівництво нового індустріального парку з фокусом на промислову переробку за рішенням уряду. Проект отримав назву «Форментор» і займатиме площу 28.3 гектара. Він передбачає створення 1400 робочих місць та залучення очікуваних інвестицій у розмірі 1.6 мільярда гривень. Це вже четвертий індустріальний парк в області, що був внесений до реєстру, повідомив голова Рівненської обласної адміністрації, Олександр Коваль.

Олександр Кохан став заступником голови Рівненської ОДА

Нагадаємо, що індустріальний парк – це спеціалізована територія, призначена для розвитку промислових підприємств та іншої виробничої діяльності. Ці території зазвичай мають спеціальні умови для промислових підприємств, такі як пільговий режим оподаткування, зручне розташування з точки зору логістики та доступ до необхідної інфраструктури (електроенергія, водопостачання, газопостачання тощо).

Головна мета індустріальних парків – сприяти економічному розвитку регіону через залучення інвестицій, створення робочих місць та розвиток промислового виробництва. Вони сприяють розвитку місцевої економіки та підвищенню конкурентоспроможності регіону на міжнародному ринку.

, , , , переглядів: 112


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *