Комунальні служби Рівного: що зробили і що планують

квиток на автобус
Щасливе
26.12.2023  08:47

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств міста.

Проаналізували виконані роботи минулого тижня, а також спланували прийдешній тиждень.

✅Трест зеленого господарства виконував зрізання аварійних дерев на вулицях Данила Галицького, Дорошенка, Чорновола та Соборній. На цей тиждень заплановано обрізку дерев на вулицях Княгині Ольги, Данила Галицького та Князя Володимира. Погода дозволяє продовжувати вивезення листя і цим планує продовжувати займатися Трест.

 

✅Рівнеелектроавтотранс проводить перевезення пасажирів у звичайному режимі. На постійній основі відбувається технічне обслуговування контактно-кабельної мережі. Відбулося очищення опор від наклейок на вулицях Кулика і Гудачека, Корольова та Соборній.

 

✅Міське ШЕУ – впродовж тижня працівники підприємства проводили ліквідацію аварійної ямковості по місту. Цього тижня ці роботи будуть тривати. Також працівники ШЕУ встановлювали дорожні знаки по місту.

 

✅Рівнеоблводоканал ліквідував 20 аварійних пошкоджень водопровідних мереж. А також понад 80 засмічень каналізаційних мереж.

 

✅Спецкомбінат ритуальна служба продовжує поховання, в тому числі проведено чотири Почесні поховання Героїв. Тривають прибирання на кладовищах міста. Відбулася обрізка дерев на кладовищі Дубенське.

 

✅Міськсвітло Рівне – проведено капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. В.Стельмаха. Поточний ремонт мережі зовнішнього освітлення відбувся на вул. Дачна; вул. Холодноярська. Технічне обслуговування світлофорних об’єктів і ремонт контролерів: Грушевського – У.Самчука; Червонія, 47; Кн. Володимира-Міцкевича; Басівкутська-Чорновола.

 

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *