Контактний зоопарк у Рівному: жодна тваринка не постраждала

Щасливе
08.08.2017  10:43

​ГО «Час Дій» організувала в парку Молоді біля Лебединки виїзний контактний зоопарк. 5 серпня з 13 до 16 години рівняни мали можливість познайомитися з тваринками. Подібна акція у Рівному проводиться вперше.

Всього у контактному зоопарку було 15 тварин. Серед них: морські свинки, в’єтнамські поросята, ослик, хомяки, шиншили, кролики і інші. Захопленню дітей і дорослих, здавалося, не було меж. Можна було не тільки подивитися на дивовижних тварин, а й погладити їх і сфотографуватися. Окрім цього, діти змогли дізнатися багато корисної інформації про чотирилапих друзів.

Бажаючих відвідати контактний зоопарк було дуже багато. Більшість з них, звісно ж, дітки. Для них, крім тваринок, працював аніматор. Разом з ним діти грали в ігри, розважались та дізнавались цікаві факти про тваринок. Також, для малечі був організований стіл з розмальовками, та велике дерево, обвішане морквою, щоб можна було її знімати та пригощати гризунів.

Контактний зоопарк – це особливе місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно гладити, гратися і годувати тварин. Знайомство з тваринним світом необхідна частина розвитку дитини, а контакти з твариною прищеплюють повагу і бажання захищати слабших.

, , , , , , , , , , , переглядів: 1 982Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *