Корисно для рівнян: 7 порад успішного резюме

квиток на автобус
Щасливе
01.04.2022  09:31

Кожен кандидат створює резюме, але не кожен вміє робити це правильно. Як правило, рекрутер витрачає менше хвилини на його прочитання, тому головна задача резюме у будь-які часи — виділити вас серед всіх інших кандидатів. Як зробити його таким допоможуть поради від Наталії Матвійчук, Ex-HRD MEGOGO

 

☝Порада №1.

Оберіть вірний тип резюме. Так, їх є декілька.

Хронологічне резюме використовується частіше за всі інші типи. В ньому ви описуєте досвід роботи у зворотному хронологічному порядку. Даний тип резюме підходить для більшості вакансій та дає чітке розуміння як розвивається кар’єра кандидата. Водночас не підійде для кандидатів, котрі часто змінювали роботу або у котрих є прогалини у досвіді роботи.

 

• Комбіноване резюме — документ з компетенціями і досягненнями кандидата, досвід роботи також описується в хронологічному порядку. В комбінованому резюме детально описується розділ «Освіта». Такий тип резюме пов’язує компетенції та реальний досвід кандидата. Не рекомендую використовувати його студентам та кандидатам без досвіду.

 

• Таргетоване резюме — тип резюме, який створюється під конкретну вакансію і компанію. В ньому вказаний досвід, компетенції та досягнення, які відносяться до вакансії. Підходить для кандидатів, котрі мають великий досвід роботи.

 

• Відеорезюме — короткий відеоролик/самопрезентація. Великий плюс даного резюме — це його унікальність, але його важко адаптувати під велику кількість вакансій.

 

• Креативне резюме — власна версія резюме, котра включає візуальні ефекти. Це може бути резюме-інфографіка, резюме-презентація, резюме-сайт. Ідеально підходить для кандидатів творчих професій (дизайнер, копірайтер).

 

☝Порада №2

Резюме має мати чітку структуру та складатися з наступних блоків:

Прізвище та Ім’я

Контакти

Ціль

Про себе

Навички та компетенції

Досвід роботи

Освіта

Додаткова інформація

 

☝Порада №3

Крім номера телефона та пошти, додайте посилання на Linkedin чи FB. Якщо бажаєте, щоб з вами зв’язались через конкретний месенджер вкажіть свій нікнейм.

Також рекомендую включити в резюме свої акаунти на Github, Behance, Dribbble і т.д.

 

☝Порада №4

У блоці «Про себе» вкажіть скільки загального досвіду роботи ви маєте, опишіть одне чи два ключових досягнення та ваші сильні сторони, які відповідають вакансії. Не більше 5 речень.

 

☝Порада №5

Блок «Навички та компетенції» має включати не менше 5 і не більше 8 пунктів.

 

☝Порада №6

Описуючи свій досвід обов’язково вказуйте досягнення на кожному із місць роботи. Спочатку опишіть обов’язки, а потім окремим пунктом виділіть досягнення. Досягнення можуть включати як кількісні, так і якісні показники.

 

☝Порада №7

Обов’язково перевірте резюме на помилки, а також чи вірно воно завантажується та відкривається.

Ім’я файлу має включати ваші прізвище, ім’я та позицію на яку ви претендуєте.

 

, , , , , переглядів: 457


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *