Легкий спосіб підготувати школярів до школи

Щасливе
08.08.2018  11:02

Легкий спосіб підготувати школярів до школи

   Діти – наше майбутнє! Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Тому витрати, які ми проводимо на дітей, однозначно необхідно сприймати як правильні довгострокові інвестиції. Не за горами початок нового навчального року, тому батькам школярів треба подбати про форму, рюкзаки, канцелярське приладдя та ще безліч необхідних дрібничок. Що ж робити, якщо зарплати на все не вистачає? У цьому випадку на допомогу прийде ПриватБанк.

 

Банк, якому довіряє більше ніж половина населення України, пропонує низку можливостей для клієнтів. Традиційно можна скористатися карткою  “Універсальна” (“Універсальна Gold”). Варто лише встановити потрібний кредитний ліміт і сміливо йти за покупками. Якщо повернути кошти протягом пільгового періоду – 55 днів, то навіть не доведеться платити за користування кредитними коштами. До речі, це стосується і покупок в інтернет-магазинах.

Іще одна можливість придбати бажані товари – сервіс “Оплата частинами”. Отримавши товар, покупець сплачує за нього рівними частинами протягом кількох місяців без ніяких переплат. Сьогодні у Рівному та області у такий спосіб можна розрахуватися більше ніж у 2800 торгових точок. Кожна з цих торгівельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, які вказують на можливість оплати товару частинами.

А для ситуацій, коли гроші потрібні терміново, ПриватБанк запровадив нову послугу швидкого кредитування. “Швидкі гроші” – це сервіс отримання необхідної суми на будь-яку картку клієнта. Сума кредиту може становити до 50 тисяч гривень у рамках ліміту “Оплата частинами”. Термін угоди – до 10 місяців, однак, можливе й дострокове погашення. А перший платіж – лише через 30 днів після укладання договору.

Дізнатись свій ліміт по “Оплаті частинами” можна в Приват24 або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060. Окрім того, за роз’ясненнями та консультаціями можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Рівненщини.

, , , , переглядів: 1 034
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *