Ліки у віддалені села Рівненщини доставлятиме Укрпошта

квиток на автобус
Щасливе
19.12.2023  09:10
На Рівненщині напрацьовують алгоритм доставки медикаментів туди, де немає аптек. Розглядають варіанти і пересувних відділень Укрпошти. Про це повідомив в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та додав, що під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад у Львові Президент України Володимир Зеленський підняв питання доступності ліків.
«Оперативно провів нараду з Директором Рівненського регіону Укрпошта Іваном Люсаком. Напрацьовуємо нові маршрути та посилюємо діючі програми задля покращення якості надання послуг. Долучаємо до такого логістичного проєкту медиків, фармацевтів, керівників тергромад та представників профільних департаметнів та установ області. Завдяки правильним рішенням плануємо забезпечити медикаментами всі 1017 сіл Рівненщини», – розповів в.о. голови ОДА.
Сергій Подолін також повідомив, що нині в області працює 96 пересувних відділень Укрпошти. Це авто, в яких перевозяться пенсії, листи та посилки. Планується залучення даних ресурсів. Окрім того, у поштових відділеннях діє безкоштовна доставка медикаментів за урядовою програмою «Доступні ліки». Буде використовуватися також і цей алгоритм.
переглядів: 65


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *