Люди плачуть, коли рівняни повертають світло в їх оселі

квиток на автобус
Щасливе
09.09.2023  14:10

 

Енергетики ПрАТ «Рівнеобленерго» вже вдванадцяте вирушають на відновлення електромереж Херсонщини.

З жовтня 2022 року бригада високовольтників Рівнеобленерго ввела в роботу 13 підстанцій 35\10 кВ та провела ремонт на понад 115 км пошкоджених ПЛ 35 кВ, повернувши електропостачання у 42 населених пункти краю. У складі бригади, що вже майже рік відновлює мереж на Херсонщині – електромонтер з ремонту повітряних ЛЕП Андрій Пархомчук (на фото), який нещодавно згідно з Указом Президента був нагороджений медаллю «За працю і звитягу». Андрій розповідає, що часто нашим енергетикам доводиться працювати без вихідних аби якнайшвидше відновити розбиту під час бойових дій лінію. Але хлопці не скаржаться і роблять свою роботу: знають, що від неї залежить відродження життя на деокупованих територіях.

Окрім високовольтників в Херсонську область на відбудову також щоразу їдуть і працівники Дубенської, Млинівської та Корецької дільниць ПрАТ «Рівнеобленерго», що відбудовують мережі 0,4-10 кВ. Зокрема працювали у 16 населених пунктах.

Як розповідає електромонтер з експлуатації розподільних мереж Корецької дільниці Анатолій Зайчук, який вже шість разів зі своїми колегами побував у Бериславському районі, вражаючими є емоції херсонців, які понад рік жили без електропостачання: «Ці люди плакали, коли ми повертали їм світло».

А за словами майстра з ремонту устаткування Млинівської дільниці Олександра Приступи, що також отримав медаль «За працю і звитягу» і в чергове попрямує на Херсонщину, працівники Рівнеобленерго, хоч і звикли, що працюють в умовах підвищеної небезпеки, все ж чітко дотримуються головного правила – ремонтні роботи виключно після обстеження місцевості саперами, жодних відхилень від перевірених ними ділянок.

 

переглядів: 200


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *