У Бібліотека – філія №4 Рівненської ЦБС відбувся цікавий майстер-клас для дітлахів. У День міста Рівне маленькі користувачі бібліотеки з цікавістю прослухали пригодницьку повість “Кольорові равлики” Олени Медведєвої та дізналися про важливий символ міста Рівного – його прапора (блакитний, зелений, срібно-білий кольорів).
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/08/ptah-per-540x720.jpg)
Також усі присутні взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперових пташечок-голубів (символів миру), аби швидше наші мужні воїни здобули довгоочікувану Перемогу і настав Мир. Розфарбували і написали слова підтримки ЗСУ. І на завершення переглянули мультик “Бейбі-бос” у дитячому кінозалі.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/08/ptahy-540x720.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/08/ptah-720x540.jpg)
Весело та цікаво проводити час у бібліотеці!