Маленьких рівнян запрошують на “Карнавал тварин”

квиток на автобус
Щасливе
17.09.2023  08:00

 

Творча команда Рівненської обласної філармонії презентує унікальний проєкт «Карнавал тварин» – феєричне дійство, в якому сплелися музика сюїти Каміля Сен-Санса, інтерактивні ігри, ритмічні вправи та активне музикування за системою Карла Орфа, а також малювання. Юні глядачі стануть повноцінними учасниками карнавалу – відгадуватимуть та озвучуватимуть персонажів, будуть розмальовувати музику звуками і фарбами, а також гратимуть на найкращому інструменті – на власному тілі (bodypercussion).

«Карнавал тварин»– один з найпопулярніших творів французького композитора Каміля Сен-Сенса. Ще цей твір називають «Велика зоологічна фантазія», яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів. Кожна з 14 частин фантазії зображає певну тварину. Серед них – лев, слон, черепаха, лебідь, мешканці акваріуму і навіть динозаври. Тваринки «оживуть» завдяки артистам Рівненської обласної філармонії – Ірині Козачук (фортепіано) та квартету «Dissonance». Мініатюри прозвучать у перекладенні для струнного квартету Олега Кузмінчука, яке музикант зробив спеціально для цього дійства. Автори проєкту– режисер яскравих і успішних дитячих проєктів РОФТаніна Позняк та фахівець з Орф-педагогіки,помічниця художнього керівника РОФ Юлія Старушко.

Поряд з квестом-екскурсією, дитячими операми та виставами, «Карнавал тварин» увійде у базовий репертуар Рівненської філармонії.

Дійство розраховане на дитячу аудиторію віком 5-10років. Однак,переконані, воно буде цікаве і дорослим, адже усі ми родом з дитинства.

Кількість місць обмежена.

 

Квитки можна придбати у касі Органного залу та за номерами телефону: 068 058 6072 та 067 750 1359

https://ticketclub.com.ua/event/5726/?session=14948

 

переглядів: 163


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *