Марія Рудомська: “Ліпити” себе і ставати кращим щодня – це реальне задоволення

Щасливе
04.05.2017  11:45

Марія Рудомська: “Ліпити” себе і ставати кращим щодня – це реальне задоволення

Вона знає, як створити саму себе. І мова йде не тільки про ідеальне тіло, а й сильний характер та вміння досягати успіху у професії. Її публікації в Інстаграмі отримують сотні вподобань, а серед її підписників – ті, хто прагне переймати неоціненний досвід правильного харчування та активних занять спортом. Своїми секретами здорового способу життя Марія Рудомська, директор з розвитку ТМ “Щедрик”, погодилася розповісти читачам журналу і сайту “Рівняни”.

 

Марія Рудомська

Марія Рудомська

“Елікон-Постач” – рівненська компанія, що піклується про майбутнє

 

 

– Що ви вкладаєте в поняття “здоровий спосіб життя”, які його основні складові?

– Активність. Позитив. Спорт. Правильне харчування. Водний баланс. Здоровий сон. Лише ми самі можемо подбати про свій емоційний і фізичний стан, треба полюбити себе і радіти кожному дню. Ранок я починаю з посмішки й позитивного настрою, кажу собі, що день обов’язково буде вдалим, п’ю воду і роблю зарядку, корисно снідаю. А потім роблю все для того, щоб день пройшов ефективно і здорово!

 

– Як особисто ви прийшли до того, що варто правильно харчуватися та займатися спортом?

– Відверто кажучи, все почалося, як це зазвичай в нас, людей, буває, з проблем. Один мудрий лікар, професор, сказав мені приблизно такі слова: “Або ти займешся спортом, або через років десять матимеш хворе серце”. Тоді я записалась у спортзал і вже понад чотири роки активно займаюсь. Включила кардіо, пілатес. Не хворію зовсім, почуваюсь прекрасно, сильна і задоволена своїм тілом. Але важливо вчасно зрозуміти – спорт не дасть ефекту без правильного харчування. Мій кваліфікований тренер вчить: 30% успіху – то фізичні навантаження, 70% – кухня і те, що ми їмо. Коли займаєшся спортом, організм сприймає їжу як паливо, тому до харчування варто підійти відповідально – дотримуватися балансу калорій, білків, жирів та вуглеводів. Спорт і здорове харчування – це нерозривний тандем у житті людини, яка обрала шлях його здорового способу.

 

Щедрик

Щедрик

Щедрик

Марія Рудомська

 

– У вас надзвичайно щільний графік, як вдається знаходити у ньому час для занять спортом?

– Без спорту я не уявляю себе і свого життя. А коли ти щось по-справжньому любиш, який би щільний графік не був, то час знайдеш. Якщо не встигаю на тренування, хоча стараюсь не пропускати чотири рази на тиждень, займаюсь вдома. Вранці бігаю або ходжу на орбітреці. Я цим живу, заряджаюсь і розряджаюсь одночасно.

 

– Порадьте нашим читачам, як вдається долати лінь, бажання поспати, з’їсти чогось зайвого?..

– Пообіцяти собі взятись за справу і витримати хоча б 21 день. Бо за цей час, як відомо, випрацьовується звичка. Тоді ви побачите ефект і не захочете зупинятися. “Ліпити” себе і ставати кращим щодня – це реальне задоволення. Красиве відображення у дзеркалі порадує вас більше, ніж тортик, чи не так? Тут усе залежить від пріоритетів. Я обираю красу і здоров’я.

 

– Як гадаєте, що треба зробити у нашому місті для кращої пропаганди здорового способу життя?

– Здається, зараз і так є тенденція до здорового способу життя. Дуже гарна ініціатива, наприклад, – Rivne Running Club. Спорт доступний, і він не потребує великих фінансових затрат, було би бажання. Щоправда, у нас не на належному рівні розповсюджена тема дієт і здорового харчування. Я її через Щедрик активно пропагую і прикладом своїм показую, як це – “жити здорово”, чесно, побільше б таких свідомих громадян. По-справжньому і толково донести ці лейтмотиви можна тільки шляхом спільних проектів – від підтримки спортивних заходів і НК “Верес” до майстер-класів і лекцій з дієтологами та успішними тренерами. Ми готові до співпраці!

 

 

Детальніше про правильне харчування та свій щоденний раціон Марія Рудомська розповість у наступному випуску журналу “Рівняни”

, , переглядів: 2 239
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *