Медове коло: у Хотині проводитимуть театралізовані екскурсії

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
02.06.2020  13:00

Театралізовані екскурсії, археологічні експедиції на території Хотинського городища у Рівненському районі, виставки історичних та художніх експонатів. Таким чином реалізовуватимуть проєкт «Створення туристично-культурного центру в селі Хотин Шпанівської громади в рамках Зеленого шляху «Медове коло».

Як розповів проєктний менеджер Шпанівської ОТГ Євгеній Сульжук, також ініціатива передбачає облаштування у місцевому клубі культурного простору. Для цього відремонтують частину приміщення, закуплять необхідні меблі та обладнання.

У просторі проводитимуться виставки, майстер-класи, інші заходи для мешканців та гостей громади. Тут же надаватимуть послуги для мандрівників, зокрема, їх інформуватимуть про привабливі локації та атракції.

На фото – село Хотин Рівненського району

Щоб виграти грант, ОТГ написала проєкт та подала його на щорічний конкурс, який проводиться вже 10 років поспіль на Рівненщині. У його рамках територіальні громади отримують співфінансування з обласного бюджету на втілення власних ініціатив. Так, від області громада одержить 150 тисяч грн, при цьому власний внесок складе 314 тис грн.

, , , , переглядів: 911

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *