Мера Рівного просять радитися з громадою щодо нових будівництв

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.09.2018  10:00

Мера Рівного просять радитися з громадою щодо нових будівництв

Міського голову Рівного просять радитися з громадою щодо питань будівництва у місті. Адже останнім часом в обласному центрі з’являється чимало незаконних забудов, а також споруд, які заважають мешканцям того чи іншого мікрорайону.

Петиція – Зупинка роздачі земель Міської Ради під будівництво спірних об’єктів без дозволу громад – зареєстрована на сайті Рівненради.

Хочемо нагадати, що землі, що знаходяться в межах населених пунктів є власністю територіальної громади і дозвіл на її передачу має надати із погодження з територіальною громадою      

  У зв’язку з останніми подіями, що виникли у міській раді, про надання сумнівних дозволів без погодження із мешканцями прилеглих територій на яких  хочуть будувати дані споруди.

      Просимо Мера Міста Рівного Хомка Володимира  Євгеновича, розробити правовий механізм обговорення із залученням громади на території якої хочуть будувати об’єкти загального користування, а саме: культових споруд, заправок, розважальних закладів і т.д..  Внести зміни до статуту громади міста Рівного про заборону  депутатам Міської Ради приймати рішення про надання згоди на будівництво споруд без правового обговорення із мешканцями і наданням їхньої згоди.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , , , переглядів: 600


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *