Меру Рівного подарували прапор з Британії

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
24.06.2022  16:00

Меру Рівного подарували прапор з Британії

Карл Крюгер та Саймон Бернідж приїхали до Рівного з англійського міста Морпед — адміністративного центру графства Нортумберленд та зустрілися з міським головою Олександром Третяком.
Чоловіки приїхали не просто так — вони здолали більше 3 тисяч кілометрів, щоб привезти допомогу в Україну. Карл та Саймон привезли речі першої необхідності, а також їжу тривалого зберігання, ліки, турнікети та деякі важливі тактичні речі для наших воїнів.
– Примітно, що обидва наших гостя надзвичайно переживають за Україну. Саймон має тату тризуба у себе на грудях, а прадідусь Карла народився і жив на Волині, був етнічним німцем, тому його серце завжди повернуте до України. А зараз у такі тяжкі для нашої країни часи, він прагне зробити максимально багато, аби допомогти нам. Ми відчуваємо підтримку Великої Британії і на державному рівні, а тому удвічі приємніше, що й міста готові співпрацювати і допомагати одне одному, – говорить міський голова Олександр Третяк. –  До речі, під час нашої розмови Саймон відзначив, що серед гербів міст-побратимів Рівного немає жодного з Британії. Він подарував мені прапор його рідного міста з надією на дружбу попри кордони. А ще передав слова підтримки й готовності налагодити тісніші зв’язки з Рівним на офіційному рівні від пані мер Морпеду. Тож над цим також працюватиму.
переглядів: 99Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *