Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 48 млн грн податку на нерухомість

Щасливе
10.04.2024  13:00
Упродовж січня – березня 2024 року на Рівненщині власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів 48,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Порівняно з сумою податку, що була перерахована за аналогічний період минулого року, у поточному році надходження зросли на 13 млн грн, або на 37 відсотків.
Із загальної суми надходжень 28,7 млн грн забезпечили юридичні особи. Водночас, фізичні особи – власники нерухомості перерахували до місцевих бюджетів громад майже 19,6 млн гривень.
Нагадуємо, що згідно з пп. 266.10.1 ст. 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні особи, які зобов’язані перерахувати його протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, та юридичні особи, що вносять податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Звертаємо увагу громадян, що у разі виявлення розбіжностей щодо нарахованої суми податку, вони можуть звернутися до Центрів обслуговування платників та провести звірку.
Якщо ж громадяни мають електронний ключ, то переглянути сформовані податкові повідомлення-рішення  можна в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua/) або скориставшись мобільним застосунком «Моя податкова».
, , переглядів: 72


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *