Що треба знати про уточнення даних у ТЦК

Щасливе
08.04.2024  12:01

Військовозобов’язані чоловіки зобов’язані уточнювати свої військово-облікові дані в Територіальному центрі комплектування та соціального захисту протягом семи днів після будь-яких змін, а також не рідше, ніж раз на п’ять років. Це важливо для збереження актуальності даних та ефективної організації військового обліку.

Деяким військовозобов’язаним можуть повторно вручити повістки для уточнення облікових даних у ТЦКСП. Це може статися у п’яти випадках, зокрема, для перевірки даних про бронювання, перевірки обставин щодо відстрочки або для мобілізації. Також, співробітники ТЦКСП можуть повторно вручити повістку особі, яку ВЛК визнала непридатною або обмежено придатною до служби, для уточнення облікових даних.

Перевірка військового обліку: на Рівненщині інспектують 7 громад

Важливо пам’ятати, що рішення військово-лікарської комісії щодо стану здоров’я чоловіка дійсне протягом року. Також існують різні види відстрочок, які надаються на певний термін, і ці обставини слід уточнювати в ТЦКСП.

Вручити повістки можуть уповноважені особи, такі як виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також керівники навчальних закладів у випадку розпорядження ТЦКСП або уповноважені представники самого Територіального центру комплектування та соціального захисту.

Запрошуємо всіх військовозобов’язаних чоловіків вчасно уточнювати свої військово-облікові дані та дотримуватися всіх вимог щодо військового обліку. Це важливо для забезпечення належного функціонування системи обліку та підтримки обороноздатності країни.

, переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *