Міський голова Рівного прокоментував вчинок кондукторки, яка вигнала взимку дитину з тролейбуса

Щасливе
18.01.2021  09:45

Міський голова Рівного прокоментував вчинок кондукторки, яка вигнала взимку дитину з тролейбуса

16 січня у Рівному близько 17 години кондукторка виставила 13-річну дівчинку з громадського транспорту. Інцидент трапився в тролейбусі №9.

Про це розповіла мама дівчинки Анна Підлісна журналістам Rivne Online.

Нагадаємо, дівчинка дала гроші за проїзд, які  були надірвані. Кондукторка почала вимагати, щоб дитина оплатила проїзд через Приват24. Це не вдалося зробити, бо у дитини сів телефон, а їхні термінали не працювали. Пасажири тролейбусу ніяк не відреагували на  конфлікту ситуацію, а  дитину вигнали з тролйбусу. Вона йшла пішки в мороз від зупинки Б. Хмельницького до Автотоанспортного технікуму. Батьки написали заяву на жінку.
Міський голова Рівного Олександр Третяк прокоментував ситуацію у Фейсбуці:
“Вже неодноразово повторював на нарадах з чиновниками різних управлінь та людьми, які працюють в комунальній сфері та сфері надання послуг: запам’ятайте, ви не високопоставлені персони, ви передусім сервісна служба, найнята громадою міста надавати якісні послуги!
Це моя принципова позиція! Кожна особа, від посадовця до двірника, відповідає за свої слова, вчинки та поведінку і у разі порушення своїх посадових обов’язків, правил етики, або загальноприйнятих норм поведінки, буде відповідати своєю посадою!”
, , , , , , переглядів: 223

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *