Міжнародний фестиваль юних вокалістів “прогримів” у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
06.03.2019  17:25

Міжнародний фестиваль юних вокалістів “прогримів” у Рівному

У Рівному відбувся ІІ Міжнародний фестиваль -конкурс молодих виконавців сучасної пісні ” Твоя зірка”. У конкурсі взяли участь талановиті виконавці з України, Молдови, Вірменії, Білорусії та Румунії.


У конкурсі змагалися діти та молодь від 6-25 років у п’яти вікових категоріях. А виступи конкурсантів оцінювала відома українська етно-співачка ILLARIA, співачка та художній керівник Заслуженого колективу Республіки Білорусь Зразкового театру естради “Капелька” Лариса Довят. Керівник Народного художнього колективу України «Вокальний ансамбль та студія естрадної пісні “Вернісаж” артист і диригент бродвейських мюзиклів з України Олег Лисій, керівник Народного художнього колективу України «Вокальний ансамбль та студія естрадної пісні “Вернісаж” Ольга Дьячина, музичний продюсер та старший викладач театрального факультету Слов’янського університету (м. Кишинів, Молдова) Людмила Ложкіна, Заслужений артист України, соліст ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та соліст популярних телевізійних проектів “Танці з Зірками” та “Танцюю для тебе” на каналі «1+1» Сергій Юрченко. Традиційно незмінною головою журі була- Ірма Гвініашвілі. Ірма Гвініашвілі відома у Грузії, як музичний продюсер, педагог по вокалу.


Кожен учасник отримав диплом та подарунок, а переможці конкурсу на згадку про перемогу отримали – кубки.

До речі, засновником та організатором Фестивалю є громадська організація ” Твоя зірка”, директором якого є талановита, рівненська співачка -Марія Злата. 

, , , , , , , , , , переглядів: 798
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *