Муніципальних енергоменеджерів Рівного навчатимуть енергоощадності

квиток на автобус
Щасливе
16.12.2023  12:00

 

Простих секретів економії бюджетних коштів навчатимуть фахівців, які курують питання енергозбереження в своїх закладах. Експерти впевнені, що це можливо і за наявних ресурсів. Втім виконуючи завдання Проєкту NetZero Cities, Рівне має амбітні плани – до 2050 року досягти кліматичної нейтральності. Проміжний результат – скоротити викиди CO2 до 2030 року на 30%.

Тож згідно Стратегії NetZero в Рівному заплановано дооснащення муніципальних закладів новим обладнанням для автоматизованого моніторингу. Як у майбутньому ефективно з ним працювати та як мінімізувати вуглецеві викиди навчатимуть кураторів, відповідальних за енергоспоживання в школах і садочках, медичних і спортивних закладах, муніципальних установах соціальної та культурно-дозвіллєвої сфери.

Перший семиденний Тренінг для відповідальних за енергозбереження у бюджетних будівлях «Енергоефективність та концепція NetZero», в рамках Проєкту «Створення концепції NetZero для міста Рівне», що фінансується Європейським Союзом, стартує вже в понеділок, 18 грудня.

Його спільно з Департаментом економічного розвитку Рівненської міської ради організовує Національний університет водного господарства (головний партнер Проєкту) в Центрі енергоефективності НУВГП.

 

переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *