Музика, освітлення і гарний настрій: у Рівному відновлять годинник на фасаді органного залу

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
31.07.2020  12:20

Музика, освітлення і гарний настрій: у Рівному відновлять годинник на фасаді органного залу

Голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН надав благодійну допомогу для реставрації годинника на фасаді Залу камерної та органної музики. Договір про благодійну допомогу на відновлення часоміра вже підписано з Рівненською обласною філармонією.

Годинник не просто відновлять і приведуть у робочий стан, а запрацює він по-новому і з цікавинками. Так, через спеціальний механізм хронометр кожні пів години звучатиме класичною музикою, а кожні чверть години – куранти нагадуватимуть рівнянам про час. А ось вечорами годинник на фасаді Органного залу радуватиме око яскравою підсвіткою.

Свого часу кліматичні фактори пошкодили механізм і часомір на будівлі перестав працювати. Однак, майстри обіцяють, що під час реставрації годинника фактори погоди будуть враховані і механізм захистять від зовнішнього впливу.

Усі витрати на ремонт годинника взяв на себе голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН: “Будинок обласної філармонії – це перлина Рівного. Це одна з найгарніших будівель міста. Сьогодні ми робимо подарунок усім рівнянам – ми реставруємо баштовий годинник обласної філармонії. Годинниковий майстер мене запевнив, що уже до Дня міста цей годинник працюватиме. Крім того цей годинник буде музичним і стане справжньою окрасою Рівного”.

Відновлюватимуть роботу хронометра у декілька етапів: підготовчий, очисний, реставраційний, а потім повна збірка і запуск. Планується, що вже у серпні цього року рівняни зможуть побачити і почути оновлений годинник Органного залу.

Рівненський Зал камерної та органної музики славиться серед мешканців та гостей міста своїми концертами. А орган, який знаходиться у Рівненській філармонії – особливий, адже на ньому можна виконати практично усі твори світової органної музики.

, , , , , переглядів: 500

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *