Рівняни повернулися з Ужгорода з перемогами

Щасливе
24.04.2024  18:00

У прекрасному місті Ужгороді, серці Закарпаття, зібралися наймолодші спортсмени для участі в «RANDORI SPRING CUP», присвяченому пам’яті видатного дзюдоїста Андрія Андрійовича Шерегія. Це захід не лише вшановував пам’ять великого спортсмена, а й об’єднав понад 200 учасників у змаганнях серед дітей 2008-2010 років народження.

У Рівному визначено переможців з баскетболу

Вихованці ДЮСШ №5 Рівненської міської ради та ОШВСМ продемонстрували вражаючі результати, заслуживши піднімати нагороди на цьому престижному турнірі. Даниїл Мазур, Микола Шах та Анастасія Ковальчук здобули срібні медалі, показавши високий рівень майстерності та витримки у складних поєдинках. Григорій Кравчук також заслуговував на визнання, посівши почесне п’яте місце у своїй ваговій категорії.

Рівнян штрафують за неправильну зупинку та стоянку

Вітаемо наших спортсменів та тренерів, Івана Іваницького та Наталю Демчук, які неустанно працюють над розвитком дзюдо серед молоді, надихаючи їх до досягнень та перемог. Ці змагання не лише підтверджують високий рівень спортивної підготовки, а й сприяють формуванню моральних цінностей та здорового способу життя у молодого покоління.

, , , , переглядів: 41


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *