У Рівному визначено переможців з баскетболу

Щасливе
22.04.2024  16:00

Днями в Рівному відбулися захоплюючі фінальні матчі третього етапу змагань “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” з баскетболу серед молодших спортсменів. За цим заходом спостерігали багато глядачів, які підтримували свої команди з великим ентузіазмом.

У Рівному відремонтують вулицю за 5 мільйонів

У непередбачуваних і напружених іграх перемогу серед юнаків здобула команда Рівненського ліцею 27, відзначившись відмінною грою та стратегією. На другому місці розташувалася команда Рівненського ліцею “Колегіум”, а на третьому – команда Рівненського ліцею 28. У категорії дівчат найвищу нагороду здобула команда Рівненського ліцею 28, показавши вражаючі результати. Друге місце дісталося команді Рівненської гімназії 20, а третє – команді з ліцею “Український”.

Особливим моментом заходу стала участь колишнього капітана збірної України, багаторазового чемпіона країни та володаря двох баскетбольних Єврокубків у складі іспанської Валенсії – Сергія Ліщука. Його прихід на захід став окрасою події, а його слова підтримки надихали молодих спортсменів до нових досягнень.

Рівне: на порушників благоустрою склали штрафи

Нагадаємо, що “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” – це проєкт, спрямований на розвиток спорту серед школярів та формування їх духовних цінностей через спортивну діяльність. Ці змагання сприяють підтримці здорового способу життя та сприяють формуванню молодіжного спортивного руху в Україні.

, , , переглядів: 82


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *