На одній з лікарень Рівного встановлять сонячні батареї

Щасливе
19.02.2024  11:34
Рівненська міська територіальна громада повідомляє про свою перемогу у конкурсному відборі громад для втілення проєктів з відновлюваної енергетики. Цей конкурс оголошено в рамках Проєкту «Відновлювані джерела енергії для стійкості України», що реалізується консорціумом громадських організацій, представлений Екоклу, Екодія, Energy Act For Ukraine Foundation та RePower Ukraine спільно з GIZ за дорученням Уряду Німеччини.
Після оцінки всіх претендентів Рівненська міська територіальна громада отримала можливість втілити проєкт з встановлення сонячної електростанції на даху Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 2» Рівненської міської ради, який буде впроваджуватись Департаментом економічного розвитку спільно з Energy Act For Ukraine Foundation.
Проєкт передбачає співфінансування в рамках Програми енергозбереження в Рівненській міській територіальній громаді на період 2022–2025 років «Тепле місто», затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20 жовтня 2022 року № 2552. Основним завданням якої є впровадження енергоефективних заходів в муніципальних будівлях громади за рахунок співфінансування грантових програм.
Департамент економічного розвитку розвиває відновлювану енергетику громади, що допоможе зменшити залежність від традиційних джерел енергії, сприятиме зменшенню викидів CO2 та збереженню довкілля, а також забезпечить зменшення витрат бюджетних коштів на оплату енергоносіїв.
переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *