На Рівненщині чоловік не з’являвся в ТЦК, бо “не мав за що приїхати”

квиток на автобус
Щасливе
26.01.2024  14:42

На території Рівненської області було пред’явлено обвинувачення чоловікові, який відхилявся від мобілізації з липня 2023 року. Він виправдовував свої дії тим, що “не мав фінансових можливостей для того, щоб прибути до Територіального військового комісаріату” (ТЦК).

Згідно з вироком Гощанського районного суду Рівненської області, чоловік 7 липня 2023 року пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Йому була вручена військова повістка, і він повинен був з’явитися до ТЦК 13 липня, проте відмовився від мобілізації.

На суді чоловік визнав свою провину та висловив каяття. Він пояснив, що, дійсно, отримав військову повістку, але не з’явився до ТЦК через відсутність фінансів. Також він зазначив, що стикається з певними проблемами зі здоров’ям через перелом гомілкової кістки зі зміщенням та зобов’язаний доглядати за матір’ю.

Суд, розглянувши матеріали справи, визнав чоловіка винним за статтею 336 Кримінального кодексу України і засудив його до 4 років позбавлення волі, але замінив реальний термін на 2 роки умовного ув’язнення.

Це рішення може бути оскаржено в апеляційному суді.

, , , переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *