На Рівненщині провели конкурс «СпортЕрудит»

квиток на автобус
Щасливе
29.06.2022  13:00

Віроломний напад росії на мирну Україну шокував увесь світ. Але мужній український народ швидко відійшов від шоку та став на захист Батьківщини на різних фронтах: збройному, волонтерському, культурному та, звичайно, спортивному. Завдяки успіхам наших спортсменів Гімн України лунає на увесь світ. Вони здобувають спортивні нагороди у час, коли триває війна і доводять усьому світу незламність і силу нашого народу.

Більше дізнатись про тих відомих спортсменів, хто здобув європейські та світові нагороди під час війни можна було долучившись до інтелектуального конкурсу «СпортЕрудит», що проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Участь у ньому взяли представники, мабуть, з усіх куточків Рівненщини! На сімнадцять запропонованих питань, правильно відповіли  22 учасника. За умовами конкурсу серед них було проведено Random, який і визначив переможця. Фортуна цього разу усміхнулась  рівненському учаснику – Олександру Буднікову! Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Переконані, що досить скоро Україна так само, як і наші спортсмени,  зійде на найвищу сходинку світового пʹєдесталу з Великою Перемогою.

, , переглядів: 511


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *