На Рівненщині провели «Розминку від чемпіона»

квиток на автобус
Щасливе
28.10.2022  09:20

У воєнний час спортивні заняття особливо важливі, адже сприяють психологічному розвантаженню, дають відчуття спокою та можливість відволіктися від тривожної повсякденності. Тому, не дивлячись на складнощі сьогодення, в освітніх закладах Рівненщини продовжується спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Його організатор –  комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Цього разу «Розминка» завітала у відносно віддалений географічно район – Смородську гімназію Миляцької територіальної громади.

Сьогодні гостем заходу став майстер спорту України з пауерліфтингу Павло Корнєєв. На зустріч з ним зібралась ледь не вся школа. Спортсмен показав учням вправи, які й сам використовує під час тренувань. Вади зору не завадили донести до школярів всі знання і досвід, якими хотів поділитися атлет.

А ще Павло розповів, що він призер чемпіонату і кубку України з пауерліфтингу. Спортом почав серйозно займатися в 38 років. Наразі тренується у секції з пауерліфтингу при комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

  • Ми не можемо уникнути стресу під час війни, але можемо знайти власні шляхи впоратися з ним. Тренування – один із найпростіших способів стабілізувати емоційний стан,- ділився власним досвідом з присутніми атлет.

Учні з захопленням слухали гостя, ставили йому запитання та фотографувалися. Одним словом, на шкільному майданчику панувала по спортивному дружня атмосфера.

Також юнаки та дівчата, перед проведенням активної розминки, вправлялися у інтелектуальному конкурсі «Олімпійська вікторина». Сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області дісталися найбільш ерудованим та кмітливим. Також, традиційно були відзначені автори кращих малюнків на спортивну тематику.

Розім’явшись, учні долучилися до майстер-класу з підняття штанги від Павла Корнєєва. Немає сумніву, що професійні поради спортсмена стануть стимулом та поштовхом для більшості школярів займатися фізичною культурою та спортом.

переглядів: 282


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *