На Рівненщині СБУ перекрила черговий канал незаконного перетину кордону особами призивного віку

Регіонтехсервіс
Щасливе
23.01.2023  11:43

На Рівненщині СБУ перекрила черговий канал незаконного перетину кордону особами призивного віку

У ході відпрацювання багатоетапної спецоперації, співробітники СБУ регіону викрили організатора схеми незаконного переправлення осіб призивного віку за кордон.
Як встановило слідство, підозрюваний, шляхом внесення відомостей до інформаційної системи «Шлях», робив своїх клієнтів водіями гуманітарних вантажів, які нібито здійснювали перевезення допомоги для потреб Збройних сил України.
Вартість таких «послуг» становила 3-4 тис. дол. США з одного клієнта. Сума залежала від терміновості і матеріальних можливостей втікача.
Співробітники СБУ своєчасно викрили вказану схему та запобігли спробам незаконного перетину держкордону в умовах воєнного стану.
Наразі за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури вказаній особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.
На даний час додатково проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії щодо осіб, які скористалися вказаними послугами та здійснили незаконний перетин кордону.
переглядів: 160
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *