На Рівненщині уже навчили понад сотню операторів дронів

квиток на автобус
Щасливе
24.10.2023  11:54

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочав навчання для операторів безпілотних літальних апаратів ще восени 2022 року. Навчають упродовж чотирьох днів, а його слухачами стають як цивільні, так і військові.

 

Безпілотники мають розмаїті можливості: вони застосовуються в сільському та лісовому господарстві, в археології та будівництві, а зараз – і на полі бою. БПЛА використовують, зокрема і для екологічного контролю, пошуково-рятувальних робіт, картографії, моніторингу електромереж, при створенні художніх та документальних фільмів, рекламних роликів, музичних кліпів, репортажів новин, а також для висвітлення спортивних змагань та ігор.

Зараз  Рівненський ПТО ДСЗ випустив вже 106 фахівців за напрямом оператора дрона.

Слухачі проходять інтенсивні базові курси теоретичної та практичної підготовки. Під час теоретичних занять вивчають технічні характеристики дронів, правила використання в різних погодних умовах, техніку безпеки. Згодом переходять до практичної частини, де вже безпосередньо відпрацьовують польоти, базові маневри та навчаються оброблювати відзнятий матеріал.

Про умови навчання можна дізнатися на офіційному сайті закладу – https://cpto.rv.ua

 

За повідомленням з Рівненської ОВА.

, , переглядів: 141


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *