На Рівненщині відбувся футбольний благодійний чемпіонат на підтримку ЗСУ

квиток на автобус
Щасливе
13.02.2024  10:00

На Дубенщині відбувся відкритий благодійний чемпіонат району із міні-футболу. За дорученням командира 47 інженерної бригади офіцери подякували місцевій владі та спортсменам за підтримку та допомогу українських захисників, запевнили присутніх, що наша сила та шлях до перемоги над окупантом у єдності. У той час, як одні військовослужбовці Збройних Сил України стоять на захисті східних, південних та північних регіонів нашої держави, інші – пильнують небо в тилу від ракет та ворожих дронів.

Футбольний турнір проходитиме впродовж двох місяців на спортивних майданчиках району. На участь у спортивних змаганнях зареєструвались 11 команд із 8 тергромад району: «Млинівська ТГ», «Віннер», «Колос» (Козин), «Острів», «Квітневе», «Білоберіжжя», «Камаз-Агро»(Острожець), «Плоска», «Стир» (Демидівка), «Молодіжне», «Тріумф» (Ярославичі).

Організатори змагань у відповідь подякували військовим та керівнику Дубенської районної асоціації футболу за ініціативу та можливість проведення спортивних заходів. Усі зібрані під час проведення Чемпіонату кошти будуть спрямовані на підтримку наших захисників.

Фото Дубенської РДА

переглядів: 32


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *