На Рівненщині відкрили три нові ЦНАПи

квиток на автобус
Щасливе
19.12.2023  13:40
Цьогоріч на Рівненщині розпочали функціонувати три центри надання адміністративних послуг – у Зорянській, Білокриницькій та Варковицькій громадах. До кінця грудня заплановано відкриття ЦНАПу у Бабинській ТГ, який стане 49-м в області.
Наразі Рівненська ОВА вживає заходи щодо відкриття ЦНАПів у кожній громаді, розповіли в Департаменті цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА. Для цього проводяться регіональні навчальні поїздки у вже створені центри, які можуть поділитися своїм досвідом.
«До війни на створення ЦНАПів спрямовували державну субвенцію. Нині такі центри громади створюють своїми силами, а також із залученням міжнародної допомоги, – розповіла заступниця директора департаменту Галина Данюк. – Один з таких заходів був організований у ЦНАПах Гощанської, Білокриницької та Бабинської громад. Участь у ньому взяли голови 15 ТГ, де ще немає таких центрів».
Так, у Білокриницькій сільраді учасники заходу обговорили особливості утворення ЦНАПу в період воєнного стану, затвердження переліку послуг, підключення до реєстрів, облаштування робочих місць адміністраторів тощо.
Такі заходи проводяться у співпраці Рівненської ОДА з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.
переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *