На Рівненщині зібралися фермери з усієї України

квиток на автобус
Щасливе
09.12.2023  10:00

Фермери з усієї України обговорили на Рівненщині перспективи вирощування ягід.

Виробники та переробники плодово-ягідної продукції з усієї України з’їхалися до Рівного на науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати».

Від Рівненщини взяли участь понад 20 господарників.

Директорка Департамент агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації Надія Переходько зазначила, що на сьогодні в області площа садів і ягідників становить близько 500 га. Більше половини насаджень – малина.

«В умовах війни аграрії Рівненщини використовують всі можливості для розширення своїх виробництв. Зокрема, грантові кошти на розвиток садівництва. В цьому році Мінагрополітики підтвердили 3 проєкти на загальну суму 8,7 млн грн. Крім того, на розвиток ягідництва 11 фізичних осіб та підприємці залучили 2,5 млн грн грантів», – розповіла Надія Переходько.

Також в 4 громадах області за участю с/г товаровиробників впроваджується проєкт «Розвиток органічного ягідництва в територіальних громадах» , який підтримується Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії. Проєктом передбачено будівництво міні заводу з заморозки ягід (60 тонн), закладання промислової плантації органічної малини (15 га) та навчання з органічного плодівництва.

переглядів: 72


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *