Нагородили кращих спортсменів, тренерів, спортивні команди та заклади нашої громади за 2023рік

квиток на автобус
Щасливе
06.01.2024  17:35

Попри складний рік, наші спортсмени працювали упродовж року задля популяризації нашого міста та України в цілому. За їх плечима сотні тренувань, недоспаних ночей на хвилюючих змагань.

Днями секретар міської ради Віктор Шакирзян та начальник управління у справах молоді та спорту Олександр Гребенюк відзначили кращих спортсменів та нагородили їх цінними відзнаками.

Загалом атлетів відзначали у 8 номінаціях:

«Кращий спортсмен Рівненської міської територіальної громади 2023 року».
– Кроль Наталія – легка атлетика.
Котовський Дмитро – фристайл.
– Машанєнкова Ольга – легка атлетика.
– Омельчук Олег – стрільба кульова.
– Трачук Влада – плавання.
Капустін Роман – спідвей.
Лисак Віталій – спідвей.
– Ражба Матвій – бокс.
Мартинюк Аліна – кікбоксинг ВАКО.
Ляшук Едуард – комбат дзю-дзуцу, боротьба самбо.
Жижко Нікіта – боротьба греко-римська.
Лісовський Олександр – пауерліфтинг.
Гольонко Богдан – пауерліфтинг.
– Асєєва Ніна – пауерліфтинг (серед спортсменів з порушенням зору).
– Сівак Іван – спортивні танці на візках (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).
Ритов Ілля – плавання (серед спортсменів з порушенням слуху).
Корева Олександра – легка атлетика (серед спортсменів з порушенням розумового і фізичного розвитку).
«Кращий тренер Рівненської міської територіальної громади
2023 року»
Нос Лариса – фристайл.
– Бондар Сергій – стрільба кульова.
– Попеляєв Андрій – легка атлетика.
– Лебедь Ірина – плавання.
– Даніленко Богдан – бокс.
– Литвинчук Михайло – боротьба греко-римська.
Полюхович Вадим – пауерліфтинг (тренер РРЦ «Інваспорт»).
– Камлочук Леонід – параканое (тренер РРЦ «Інваспорт»).
– Шевчук Олександр –волейбол сидячи (тренер РРЦ «Інваспорт»).
«Кращий спортивний клуб Рівненської міської територіальної громади 2023 року»
– РМГО «Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне».
ГС «Баскетбольний клуб «Рівне».
– ГО «Рівненський волейбольний клуб «Регіна».
Рівненський гандбольний клуб «Рівне».
– ГО “РСКБС “ЗАХІДНИЙ ВОГОНЬ”.
«Тренер-захисник»
– Кроль Роман – кікбоксинг ВАКО.
– Машанєнков Олег – легка атлетика.
– Чаюк Анатолій – велосипедний спорт.
«Нескорені»
Полов’ян Дмитро – володар бронзових нагород на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених 2023 року».
–  Будько Олександр – володар срібної та бронзової нагороди на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених 2023 року».
Пандрак Сергій – призер Всеукраїнських змагань «Ігри нескорених».
Лепеха Іван – призер міжнародних змагань «Ігри нескорених 2022 року».
Бадарак Андрій – переможець та призер міжнародних змагань «Ігри нескорених 2022 року»
«Директор 2023 року»
Хлістунова-Шарпар Анна – директор СДЮСШОР №2.
Баль Людмила – директор ДЮСШ №1.
– Засморжук Віталій – директор ДЮСШ №4.
 «Меценат фізичної культури і спорту Рівненської міської територіальної громади 2023 року»
Курис Роман
– Петров Олександр
– Надєїн Іван
– Ковалець Володимир
«Кращий спортивний організатор Рівненської міської територіальної громади 2023 року»
– ГО «Рівненський клуб бігу» (Rivne Running Club).
– Соколовський Володимир – президент Рівненської обласної федерації боксу.
переглядів: 78


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *