Нардепка з Рівненщини взялася роздавати поради новообраному президенту

Провидиця
Щасливе
23.05.2019  09:00

Представник президента Порошенка у Верховній Раді Ірина Луценко, яка є уродженкою Рівненщини, і яка подала у відставку, взялася роздавати поради новообраному президенту України Володимиру Зеленському. Так, пані Луценко порадила не «воювати» з народними обранцями, а намагатися переконати їх, пише Hyser. Ірина Луценко додала, що президент повинен подавати такі законопроекти, щоб їх підтримала навіть опозиція, тому що політики просто не зможуть пройти повз закликів глави держави.

Вона також закликала Володимира Зеленського прислухатися до критики опозиції. “Необхідно чути своїх опонентів, опозицію, і прислухатися до конструктивних пропозицій. Тільки таким чином можна забезпечити ефективну, плідну роботу Верховної Ради і консенсус в суспільстві”, – додала нардепка.

Ірина Луценко зазначила, що Володимир Зеленський повинен добре розглянути булаву, яку йому вручили під час інавгурації 20 травня. “Взявши булаву в руки на інавгурації, уважно роздивіться її. В ній знаходиться секрет: стилет із латинським виразом, українською мовою, що означає “Все повертається”. Пам’ятайте про це, коли ви будете приймати рішення. У ваших руках доля 46 млн українців “, – резюмувала нардеп.

, , , , переглядів: 712Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *