Нардепка з Рівненщини жорстко відреагувала на жарт про екс-керівника ТЦК

Щасливе
08.05.2024  12:00

Народна депутатка з Рівного Соломія Бобровська жорстко відреагувала на жарти 95-ого кварталу та Рівненського екс- начальника міського ТЦК.

Вона переконана, що після таких жартів квартал має вибачитися перед усією країною.

Екс-військом Рівного припустив, хто міг стежити за ним

Раз уже мова так довго йде про Рівненського воєнкома, точніше стільки кпинів в його сторону саме від українців, які бездумно грають на російські інформаційні наративи, то

скажу декілька слів як рівнянка:

1. В Рівному виконувався план мобілізації, але людей не крали з вулиць і жодного разу не було випадку застосування фізичного насильства;

2. Бізнесу з носінням хабарів міському воєнкому було складно, а це значить, що працівники все одно підпадуть під мобілізацію і приходилось шукати адекватні виходи в рамках закону.

3. Знаю, що компромісів в начальника ТЦК з рпц і регіональною владою було мало, тому всі наслідки, які відбулись з відставкою цілком очевидні.

4. Напередодні публічних шарійовських камінгаутів з відео, комісія з МОУ мала бути в рівненському тцк сп, щоб показати зразковість для інших областей.

5. Олександр Ярмошевич – зараз в танковій бригаді, а за період АТО його дружина отримувала похоронки і повідомлення про безвісти зниклого чоловіка. Нагороджений орденом Б. Хмельницького.

6. Дуже б хотілось, щоб київські тцк сп звернули увагу на Студія “Квартал 95”. Щоб для профілактики принаймні дівчата і хлопці з цього ідіотського номеру пройшли базовий 100 ВОС, роздуплились, що таке форма і офіцерські звання, а тоді б пару тижнів попрацювали, наприклад, в одеському тцк сп. Бо в танкову бригаду буде їхати заслабо. Може тоді б дійшло в якій країні вони живуть. Хоча і це не точно.

Ну і вибачення перед всією країною цілком були б логічні і доречні.

Не лише за форму, а за приниження і висміювання кожного, хто сьогодні у строю.

 

переглядів: 291


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *