“Наш колектив”: колежанки з кафедри маркетингу НУВГП

Щасливе
14.12.2017  09:59

Ми продовжуємо офісні фотоперегони у Рівному – “Наш колектив”, адже всі знають, що так сумлінно як рівняни ніхто не працює! 

Наступним учасником стала команда Кафедри маркетингу НУВГП:

За рутиною поточних завдань нема часу на вищі матерії. А мої колежанки дійсно стали одна для одної друзями. Так, ми звершили разом масу грандіозних проектів і підкорили нові висоти.
Нашому колективу у березні 2018 року виповниться 5 років. Кафедра маркетингу НУВГП – новий структурний підрозділ, створений у 2013 році для підготовки спеціалістів з маркетингу. За цей час жіночий колектив з чоловічим іменем кафедри  “Маркетинг” успішно отримав ліцензію на підготовку бакалаврів, магістрів і денної, і заочної форм навчання. У нас діє аспірантура. Навчаються студенти. Ми випустили в друк спільні підручники і колективні монографії, за якими навчаємо наших студентів. Щороку на загальнодержавному рівні наші студенти виборюють призові місця і привозять їх на Рівненщину із Всеукраїнських олімпіад, Конкурсів наукових робіт та дипломних проектів….
Можна ще багато хвалити самих себе. Та найкраще про нас розкажуть наші випускники, теперішні студенти і стейкхолдери, з якими в майбутньому ми реалізуємо ще не один успішний проект.
Я як керівник цієї кафедри можу впевнено сказати, що саме завдяки компетентності, наполегливості, патріотичності, професійності і командному духу моїх колежанок спеціальність “Маркетинг” в НУВГП стала популярною, а наші студенти уже на старших курсах є затребуваними спеціалістами на регіональному ринку праці.
Якщо ваші колеги стали для вас справжніми друзями, ви звершили разом масу грандіозних проектів і підкорили нові висоти, то кожен день проведений у такому колективі натхненний. Не скупіться на похвалу  своїй працьовитій  команді і нехай про вас почує усе РІВНЕ!
, , , , , , , , переглядів: 1 783
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *