“Наш колектив”: професійна команда сервісного центру МВС

Щасливе
24.01.2018  14:36

Ми продовжуємо офісні фотоперегони у Рівному – “Наш колектив”, адже всі знають, що так сумлінно як рівняни ніхто не працює! Навіть після свят, з першого повноцінно робочого понеділка, рівняни включились у робочий ритм.

Наступним учасником стала команда сервісного центру МВС:

Сервісні центри МВС об’єднані єдиною візуальною концепцією, побудовані за принципом відкритого офісу, інклюзивні, обладнані електронною чергою, інформаційними боксами, системою оцінки якості обслуговування, дитячим майданчиком. Обслуговують громадян підготовлені працівники фронт-офісу. Кожен центр оснащений електронною чергою, інформаційним кіоском, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу.

Якщо ваші колеги стали для вас справжніми друзями, ви звершили разом масу грандіозних проектів і підкорили нові висоти, то кожен день проведений у такому колективі натхненний.

Не скупіться на похвалу  своїй працьовитій  команді і нехай про вас почує усе РІВНЕ!

Про конкурс:

  • Світлини надсилати в коментарях до постів про конкурс на сторінці – РІВНЯНИ або на електронну пошту olesia.oliinyk@oa.edu.ua.
  • Конкурс триває з 23 січня до 20 лютого.
  • З 23 січня до  16 лютого приймаємо світлини.
  • Фото усіх учасників будуть розміщенні на сайті РІВНЯНИв розділі ЛЮДИ.
  • А по завершенню конкурсу, редакція журналу “РІВНЯНИ” обере найкращі фото і світлини переможців будуть надруковані у весняному номері журналу “РІВНЯНИ”.

 

, , , , переглядів: 1 398Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *