Наші за кордоном: рівнянка розповіла, як Австрія переживає коронавірус

Щасливе
19.03.2020  23:54

Наші за кордоном: рівнянка розповіла, як Австрія переживає коронавірус

Рівняка Оксана Федас нині перебуває в Австрії. На своїй сторінці у соціальних мережах вона поділилася своїми спостереденнями про те, як епідемію коронавірусу переживає ця європейська країна.

Цікаво, що Оксан підмітила, що австрійці мають такі ж думки та панічні атаки, як українці. А ще відзначає позитив мешканців Австрії.

Про карантин в Австрійській столиці

-Тут теж живі люди, тому продукти і туалетний папір змели ще до офіційного оголошення. Уявляю, який розпач був у тих, хто минулого тижня купував повні візки “про запас”, а з понеділка магазини знову переповнені продуктами (окрім туалетного паперу звісно ж😆). Масок і антисептиків теж не знайти.

– Вулиці пусті, як і пусті всі визначні та туристичні місця. Таку пустоту тут, мабуть, можна тільки побачити вранці 1-го січня. Найперше позакривали місця масового скупчення людей, в тому числі навчальні заклади👩‍🏫 та церкви. Наразі навіть парки закрити, принаймні ті, які можна закрити. Відкриті супермаркети, аптеки, деякі заклади громадського харчування. Просять лише дотримуватися дистанції, якщо приміщення маленьке, черга чекає на вулиці.

– Без нагальної потреби не можна виходити на вулицю, гуляти та спілкуватися з людьми, з якими ви не живете – штраф більше 2 тис євро. Збиратися компаніями, відвідувати спортивні та дитячі майданчики – більше 3 тис. Хоча люди продовжують ходити, більше поодинці, вдихають весну)🧘‍♀️ Поліцейські поки за руки не хапають і не штрафують всіх підряд, лише можуть попередити.

– Транспорт. Чесно кажуси, я була в шоці, коли в Києві закрили метро. А як же людям, які не в карантині добиратися на роботу? Особливо медпрацівникам, на яких тепер найбільше надії та відповідальності. Віденське керівництво такої розкоші не може собі дозволити, тому лише на кілька хвилин збільшили інтервал і байдуже, що у цілому трамваї тепер їздить максимум по 10 людей, вони ж теж кудись поспішають. 😎

– А ще мені подобаються люди, які навіть на карантині не вішають носа: виходять на балкони, або просто відкривають вікна і співають🥳. Тож продуктивного вам карантину, людоньки, і будьмо здорові😊

, , , , , переглядів: 489

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *