Наші за кордоном: рівнянка розповіла, як Австрія переживає коронавірус

Щасливе
19.03.2020  23:54

Наші за кордоном: рівнянка розповіла, як Австрія переживає коронавірус

Рівняка Оксана Федас нині перебуває в Австрії. На своїй сторінці у соціальних мережах вона поділилася своїми спостереденнями про те, як епідемію коронавірусу переживає ця європейська країна.

Цікаво, що Оксан підмітила, що австрійці мають такі ж думки та панічні атаки, як українці. А ще відзначає позитив мешканців Австрії.

Про карантин в Австрійській столиці

-Тут теж живі люди, тому продукти і туалетний папір змели ще до офіційного оголошення. Уявляю, який розпач був у тих, хто минулого тижня купував повні візки “про запас”, а з понеділка магазини знову переповнені продуктами (окрім туалетного паперу звісно ж?). Масок і антисептиків теж не знайти.

– Вулиці пусті, як і пусті всі визначні та туристичні місця. Таку пустоту тут, мабуть, можна тільки побачити вранці 1-го січня. Найперше позакривали місця масового скупчення людей, в тому числі навчальні заклади?‍? та церкви. Наразі навіть парки закрити, принаймні ті, які можна закрити. Відкриті супермаркети, аптеки, деякі заклади громадського харчування. Просять лише дотримуватися дистанції, якщо приміщення маленьке, черга чекає на вулиці.

– Без нагальної потреби не можна виходити на вулицю, гуляти та спілкуватися з людьми, з якими ви не живете – штраф більше 2 тис євро. Збиратися компаніями, відвідувати спортивні та дитячі майданчики – більше 3 тис. Хоча люди продовжують ходити, більше поодинці, вдихають весну)?‍♀️ Поліцейські поки за руки не хапають і не штрафують всіх підряд, лише можуть попередити.

– Транспорт. Чесно кажуси, я була в шоці, коли в Києві закрили метро. А як же людям, які не в карантині добиратися на роботу? Особливо медпрацівникам, на яких тепер найбільше надії та відповідальності. Віденське керівництво такої розкоші не може собі дозволити, тому лише на кілька хвилин збільшили інтервал і байдуже, що у цілому трамваї тепер їздить максимум по 10 людей, вони ж теж кудись поспішають. ?

– А ще мені подобаються люди, які навіть на карантині не вішають носа: виходять на балкони, або просто відкривають вікна і співають?. Тож продуктивного вам карантину, людоньки, і будьмо здорові?

, , , , , переглядів: 599
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *