Науковці з Рівного взяли участь у Міжнародній онлайн-конференції щодо інтеграційних процесів в Україні

квиток на автобус
Щасливе
23.09.2023  10:08

Середина осені, як завжди у вищих навчальних закладах рясніє низкою наукових заходів. Так і сьогодні Національним університетом «Львівська політехніка» організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію: «Сучасний конституціоналізм та євроінтеграційні процеси в Україні». Участь у конференції прийняло понад 60 науковців з України, Польщі, Чехії та Азербайджану, а також судді Конституційного суду, члени Вищої ради правосуддя.

Модератором наукового заходу виступив доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри теорії права та конституціоналізму Національного університету «Львівська політехніка» Михайло Кельман.

Долучились до зазначеного наукового заходу і відомі науковці-рівняни.

Зокрема, Андрій Боровик – кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук, академік Міжнародної кадрової академії, віце-президент Науково-дослідного інституту публічного права виступив з доповіддю: «Презупція невинуватості, як конституційна цінність підтверджена Європейським судом з прав людини».

Активну участь у конференції прийняв також Ігор Риженко – кандидат технічних наук, доцент, член-кореспондент Академії адміністративно-правових наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

 

переглядів: 416


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *