“Не розслабляйтеся у цей святковий час”, – рівненський лікар про новорічні свята

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
08.12.2020  09:40

“Не розслабляйтеся у цей святковий час”, – рівненський лікар про новорічні свята

Павло Сільковський – лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні постійно розповідає на своїй сторінці у фейсбук корисні поради щодо профілактики, лікування коронавірусу. А також ділиться цікавими роздумами щодо типових медичних питань.

В останній публікації Павло Сільковський розповів про спади та ризики коронавірусної хвороби.

В одній з місцевих вайбер-груп, де кількість учасників зараз 1630, проведено опитування стосовно захворюваності на коронавірусну хворобу. Станом на цей час в опитуванні взяло участь 328 чоловік, що складає 20% від усіх учасників. Звичайно, це не соцопитування і воно не є репрезентативним, але дає приблизну інформацію про кількість перехворівших на ковід.
Якщо взяти будь-яку спільноту в нашому регіоні, як от робочий колектив, церковна громада чи громадське об‘єднання, то відсоток перехворівших буде приблизно той же.
Так само чітко бачимо, що кількість тих, які хворіли і не тестувалися, в кілька разів перевищує кількість протестованих. І це місто Рівне. Кількість нетестованих у сільській місцевості значно більша.
Звичайно, в різних регіонах ситуація трохи відрізняється. Але виглядає так, що до нового року більше половини населення ймовірно перехворіє. І якщо це так, то це підстави вважати, що епідемія таки піде на спад найближчим часом. Але новорічні застілля – це великий ризик захворіти тим, кого пронесло до цього часу. І якщо ви береглися досі, то не розслабляйтеся у цей святковий час.
, , , , переглядів: 76

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *