“Не тиск, а приниження”, – головний лікар Рівненської обласної лікарні

Щасливе
15.04.2020  10:00

“Не тиск, а приниження”, – головний лікар Рівненської обласної лікарні

Останнім часом в соціальних мережах з’являється чимало інформації про складну та напружену ситуацію в Рівненській обласній клінічній лікарні. Так, одні стверджують,що у медиків немає асобів захисту, інші акцентують увагу на тому, що відбувається приховування випадків зараження медперсоналу.

Щоб роз’яснити ситуацію, яка зараз є у медичному закладі на брифінг Рівненської ОДА було запрошено керівника закладу – Івана Зиму, який розповів детально про всі випадки зараження та про ситуацію в лікарні.

Пропонуємо вам кілька тез-відповідей та коментарів очільника медзакладу:

  • Якщо пацієнт потрапляє із гострою патологією, нема клінічних ознак, ми беремо його в операційну, надаємо допомогу, а вже через кілька днів можемо знати, що даний пацієнт міг бути інфікований. Тому можуть бути випадки зараження медперсоналу.
  • ЛОР-відділення закрито на дезінфекцію і санітарну обробку із 8 квітня і розглядалось як резервне відділення. 13 квітня туди було переведено відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
  • Останнім часом тиск чиниться більше на нас, на медичних працівників. Не тиск, а приниження.  Це є прикро. Дивлячись на те, що люди виходять на роботу, люди працюють, люди надають допомогу. Ці підігрівання ситуації, смежені новини, вони негативно впливають як на саму атмосферу в колективі, так і на бажання працювати.
, , , , переглядів: 680
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *