Небайдужі клієнти ПриватБанку подарували Рівненській обласній лікарні обладнання вартістю майже 2 млн гривень

Щасливе
19.08.2019  12:51

Рівненська обласна лікарня отримала у подарунок нове обладнання – наркозно-дихальний апарат LEON та насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus. Незамінне у роботі обладнання на суму 1,8 млн гривень на баланс медзакладу передав благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!”.

За словами головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Івана Зими, медзаклад давно потребував саме цього обладнання. “Апарат LEON – це сучасна станція, яка дозволяє проводити анастезію на дуже якісному рівні, – розповів Іван Ярославович. – Це апарат експертного класу, дороговартісний, про який ми давно мріяли, але не могли собі дозволити. Та відсьогодні, завдяки фонду ПриватБанку, наркозно-дихальний апарат LEON та насос шприцевий інфузійний допомагатимуть нашим лікарям рятувати здоров’я пацієнтів Рівненської обласної лікарні. В першу чергу, маленьких пацієнтів опікового центру обласної лікарні”.

Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку, передаючи обладнання медзакладу, зауважив, що допомагати просто тоді, коли навколо добрих справ об’єднуються тисячі небайдужих українців.

“Мені надзвичайно приємно, що серед клієнтів ПриватБанку є багато людей з чуйними серцями. Понад мільйон українців стали меценатами фонду, – зазначив Юрій Олексійович. – І кожний подарунок медзакладам, кожна допомога в рамках програм фонду стає можливою завдяки небайдужим людям, які роблять благодійні внески, щоб допомагати іншим. Вже багато років поспіль фонд допомагає дитячим будинкам, медичним закладам, пораненим військовим та постраждалим у техногенних та природних катаклізмах. Рівненська обласна лікарня отримала подарунок від фонду в рамках програми “Заради життя”, спрямованої на допомогу дітям, в тому числі й хворим на рак. Сподіваюся, з новим обладнання лікарям вдасться повернути здоров’я і радість від одужання не в одну родину”.

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» працює в Україні з 2011 року. За цей час ним було зроблено чимало добрих справ – у рамках програм фонду, надано благодійної допомоги на суму понад 100 мільйонів гривень. І вони повинні продовжуватися.

Нагадаємо, перерахувати благодійні внески може кожен охочий – на сайті фонду blago.pb.ua, у банкоматах та терміналах самообслуговування банку, в Приват24 .api.doc.pb.ua/api/docs/2019/7119261/files/6818777/content?type=.jpg

Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Кожен клієнт отримує звіт, а повну інформацію про використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

, , , , , переглядів: 1 956


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *