Небайдужих рівнян запрошують на прибирання до Пагорбу Слави

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.07.2017  08:44

Небайдужих рівнян запрошують на прибирання до Пагорбу Слави

Цієї суботи рівняни планують провести суботник на Пагорбі Слави у Рівному. Усіх бажаючих запрошують долучитися до акції і допомогти упорядкувати цю ділянку парку.

Ідею проведення суботника запропонував громадський активіст, журналіст Юрій Дюг. Він стверджує, що влада навмисно не прибирає цю ділянку. Тому важливо зробити такі флешмоби традиційними.

Друзі, давайте доведемо, що нам не байдужий наш парк "Пагорб слави" і ми не дамо його віддати забудовникам. Тим паче заг…

Опубліковано Юрієм Дюгом 12 липня 2017 р.

Друзі, давайте доведемо, що нам не байдужий наш парк “Пагорб слави” і ми не дамо його віддати забудовникам. Тим паче загарбники з тріском програли суди по цій землі. Торік ми двічі проводили на понищеній ділянці суботник, вирубували чагарники, саджали дерева. Кожен вклав часточку своєї праці. Ми молодці, але цього мало. За ділянкою треба доглядати. Міська влада цього не робить навмисно, ділянка знову заросла, навіть траву не косять.
Давайте разом спробуємо навести там лад, прибрати чагарники, покосити. Приходьте з інструментом в цю суботу, 15 липня, на 10:00. Попрацюємо годинку-другу. Зпочаткуємо традицію регулярних таких флешмобів. Я буду, будуть мої однодумці, запрошую всіх! Важлива кількість, а послідовність у словах та справах.
А заодно і помізкуємо, як змусити міську владу провести рекультивацію знищеної ділянки в рамках громадського бюджету.
Чекатиму на вас!

, , , , , переглядів: 863
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *